Людмила

Давайте знайомитися.

Мене звуть Людмила Марченко.

Я маю великий досвід роботи з дітьми – понад 20 років. І я щаслива, що колись давно правильно обрала свій професійний шлях.  З дитинства я розуміла, що моя майбутня професія буде пов'язана з дітьми. У дитинстві я любила гратися з ляльками та дітьми, грала з ними в ігри, де я була вихователем, учителем, педіатром. І ці ігрові ролі в дії  мені приносили величезне задоволення. І це задоволення, і навіть кайф, супроводжують мене у роботі всі ці роки.

Багато років у різних форматах я працюю із сім'ями та дітьми. Моя робота стосується різних вікових періодів сім'ї та дитини, включаючи період вагітності, ранній вік, дошкільний та підлітковий вік. Маючи відповідні вищі та додаткові освіти: педагог дошкільної та молодшої шкільної освіти, дитячий психолог, дитячий нейропсихолог та ін. областю моєї професійної діяльності є освіта, консультування, терапія та корекція, які дуже гармонійно поєднуються у моїй роботі.

Маю безліч пройдених сертифікованих курсів підвищення кваліфікації, в галузі психології, корекційної педагогіки та психології, дитячої нейропсихології, у тому числі, у зарубіжних світил науки та практики. Я є активним членом Української асоціації нейропсихології, беру участь у написанні монографій, учасник міжнародних конференцій.

Мій найголовніший постулат у професії: Є тільки один спосіб робити свою роботу добре - Любити її! і, звичайно, такий: «Якщо я змогла хоч одній дитині та сім'ї бути корисною і допомогла їм бути щасливішими, всі мої зусилля коштували того. І я також щаслива!».

Онлайн
Заявка