Оксана

ОКСАНА

Спеціаліст з музичного развитку. 

Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Навчалася в Харківському музичному училищі та Харківському університеті мистецтв по класу цимбал (клас Заслуженого діяча мистецтв України Костенко О.О.), отримала кваліфікацію концертний виконавець і диригент. Закінчила асистентуру-стажування кафедри народних інструментів України (клас Заслуженого діяча мистецтв Міхєєва Б.А.)

Лауреат 1 премії Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах (Кіровоград 2001 г.).

З 2002 р викладач по класу цимбал Дитячої школи мистецтв 4.

Викладач вищої категорії.

Удосконалила свою майстерність на курсах по арт-терапії. Пройшла навчання на практичному семінарі Світлани Фир "Всебічно розвиток дитини за допомогою музики. Орф-підхід. Діти від трьох до шести "(Харків, 2018 г.) і Тетяни Черноус" Орф-музика і руху "(Київ, 2019 г.)

Маючи великий досвід роботи з дітьми в сфері музичного мистецтва і знаючи, що музика несе в собі потужний цілющий ефект, мені як мамі дитини з особливостями розвитку було важливо, знайти зрозумілу і доступну форму музичного навчання, яка здатна розкрити потенціал будь-якої людини незалежно від його особливостей. Так в моїй практиці з'явилися музикотерапія і орф-педагогіка. Музика і активне музикування здатні знайти підхід до будь-якій дитині, а я в свою чергу готова допомагати їм успішно розвиватися.

Онлайн
Заявка