Анастасія

АНАСТАСІЯ РОМАНІВНА

Творець та керівник Території розвитку Кактус

Я сімейний та дитячий психолог, нейропсихолог, член Української асоціації нейропсихологів, мама двох дітей.

Як кажуть в університеті Каразіна, на факультет психології так просто не приходять)).

Ось і я прийшла не просто, а зі справжнім бажанням стати психологом, допомогати людям у реалізації та розвитку, вміти відкрити їх потенціал, показати ту сторону, яку вони не бачать, говорити про сокровенне, думати разом, включати аналіз та емоції… так багато цікавого у цій сфері,і я була переконана, що працюватиму саме з дорослими і так було, поки я не познайомилася з маленькою особливою Поліною ... яка і привела мене в професію.


З того моменту я полюбила свою діяльність, багато років… щодня з раннього ранку, до пізнього вечора багато дітей з усієї України, інтенсиви, діти різні… від 1.5 до 15 років, від затримки та РАС до важких форм органіки та ДЦП. І коли мене запитували: “Чи страшно працювати з такими дітьми, а хіба вам їх не шкода? – я відповідала так: ”Я не шкодую, я бачу потенціал, і коли є шанс покращити динаміку дитини-треба це робити”!

Так я і прийшла до спеціальної психології. Далі було багато навчання. В основному воно було практичним: я навчалася за Уллою Кіслінг основам сенсорної інтеграції, за авторською програмою моєї наставниці “У світі відчуттів”, прослухала курс Анатомії та фізіології, рефлексотерапії від реабілітологів Харкова, далі були основи дефектології, Курс по Перинотальній психології, психотерапія, курс з базових рефлексів і сенсорної інтеграції, поглиблений курс нейрокорекції від УАНП, вивчення медичних основ (читання ЕЕГ), безліч додаткових семінарів з суміжних напрямів психології та дефектології, особиста психотерапія та супервізії, навчання в УСТА з психотерапії і звичайно багато практик.

Так само я створила адаптовану з багатьох методик систему сенсорного розвитку, якою зараз займаються в нашій Території розвитку.

Зараз активно займаюся саме діагностикою та роботою із сім'єю. Також проводжу особисту психотерапію для батьків і керую всі напрямки у центрі.

Вірю, що вам у нас сподобається, бо я кохаю те, що створюю.

Онлайн
Заявка