Євген

ЄВГЕН

Спеціаліст з дзюдо й фізичному розвитку.

Займатися спортом я почав в 8 років, займався для себе, розвивався фізично, не забуваючи про навчання в школі. Спочатку це була легка атлетика, потім футбол, бокс, рукопашний бій. Коли мені було близько 11 років, ми з хлопцями вирішили спробувати боротьбу, наш вибір припав на дзюдо. Філософія японського виду єдиноборства майже відразу стала для мене значущою. З перших тренувань мій перший тренер вчив дисципліні, розповідав про честь, справедливість, працьовитістьі, безкорисливість. Я полюбив дзюдо. Але час ішов і, закінчивши школу, я поступив в Харківський національний автомобільно-дорожній університет на автомобільний факультет. У Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба отримав своє перше військове звання молодший лейтенант.

Після закінчення ХНАДУ мені випала нагода здійснити свою мрію, і я вступив до лав міліціонерів. Працюючи в органах внутрішніх справ м.Харкова я зіткнувся з тим, що з кожним роком все більше молоді, починаючи з 8 років, переступають закони не тільки викладені на папері, а й закони честі і моралі. І це часто не пов'язано з вихованням вдома, в школі, на вулиці, це пов'язано з екстримом, адреналіном, незвіданим ...

І тоді я зрозумів, що потрібно міняти наших дітей вже починаючи з раннього дитинства, вкласти їм в голови правильні думки, виховати здорове тіло, дати їм шанс на світле майбутнє. Я пішов з міліції, не шкодуючи про той втрачений час, це досвід.

З 2014 року я треную дітей різного віку. Я спостерігав, як вони ростуть і розвиваються, як вони стають впевненіше, досягають результатів не тільки в спорті, не тільки на татамі, а й усередині себе, стаючи добрішими, щире.

І я не стою на місці, я працюю над собою, продовжую тренування у кращих тренерів, вивчаю знання в Харківській державній академії фізичної культури на кафедрі єдиноборств. Правильний розвиток дітей стало для мене сенсом життя.

У 2019 я почав займатися з особливими дітками, так як всі мають право на шанс.

Можливо, колись на Олімпійських або Параолімпійських Іграх я почую прізвище людини, в якого я вклав правильні думки!

Онлайн
Заявка