Евгенія

ЕВГЕНІЯ

Спеціаліст АВА, викладач групових занять.

Ще в шкільні роки я помітила у себе таку рису як слухач. Мені подобалося просто слухати людей і всі їхні розповіді спливали у мене картинками перед очима, в той час я навіть не могла уявити як мені це стане в нагоді у моїй майбутній професії психолога. Але спочатку було Маріупольське медичне училище і спеціальність "Сестринська справа", закінчила в 2002 р Після училища поступила в Міжрегіональну Академію управління персоналом і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Психологія", закінчила в 2006р.
Але з психологією відразу не склалося і я багато років пропрацювала асистентом лікаря-стоматолога, після проходження курсів в м.Києві.

З появою в моєму житті сина з РАС (розладом аутистичного спектру) моє життя кардинально змінилося. Я почала шукати інформацію, яка допомогла б зрозуміти як я можу допомогти своєму синові соціалізуватися, жити повноцінним життям, навчитися розуміти свої емоції, почуття і бажання.

Перший крок до усвідомлення прийняття я зробила в псіхотерапівтіческой групі для батьків, яку проводила Терещенко Надія, в 2018 р. Після цього з'явилося бажання вивчити це питання зсередини.

Пройшла навчання на базі Території розвитку Кактус у Романькова Дмитра, АВА прикладної аналіз поведінки в 2019 р. Брала участь в семінарі "Комунікація: від альтернативних засобів до побудови і розширення фрази" 2019, безлічі внутрішніх семінар по сенсорної інтеграції, поведінкової корекції і психології.
Спостерігаючи кожен день за особливими дітьми, я бачу як вони змінюються, як дорослішають, як вони люблять нас і дуже радіють коли ми розуміємо і приймаємо їх такими якими вони є.

Онлайн
Заявка