Анастасія

АНАСТАСІЯ

Творець і керівник Території розвитку Кактус

Мене звуть Анастасія Михальова і я творець і керівник Території розвитку Кактус.
Я практичний психолог, нейропсихолог, мама двох дітей, КМС зі спортивної гімнастики, я активний і позитивна людина.

Як кажуть в університеті Каразіна, на факультет психології так просто не приходять)). Ось і я прийшла не просто, а з істинним бажанням стати психологом, допомагати людям у реалізації і розвитку, вміти відкрити їх потенціал, показати ту сторону, яку вони не бачать, говорити про сокровенне, думати разом, включати аналіз і емоції ... так багато цікавого в цій сфері, я правда була переконана, що працювати буду саме з дорослими і так було, поки я не познайомилася з маленькою особливою Поліною ... яка і привела мене в професію.Одного разу мене покликали в спеціалізований центр для розширення мого кругозору, як психолога, я спостерігала, вивчала, мені було дуже цікаво, але себе я в цьому не бачила. Правда після візиту почала читати літературу про таких діток і все-таки повернулася, і ось через пару місяців мені дали спробувати провести заняття, і ось цей момент був для мене вирішальним.

Поліночка ... така маленька і крихка, дівчинка з тетрапарезом (ДЦП), мені дали її на руки і тут я включилася ... мені здалося що у мене в руках чарівні механізми, що дозволяють показати діапазон рухів, що через мене Поліна бачить світ, і від того, яким я їй його покажу залежить її сприйняття в подальшому. Ми грали, каталися по уявній гірці, робили вертоліт і пірнали в глибини океану - я до сих пір пам'ятаю, як вона посміхалася, а у мене всередині поступово йшов тремор і приходила радість, радість від того, що я причетна до такої великої механізму.
З того моменту я полюбила свою діяльність, в тому центрі ми працювали багато ... щодня з 7: 30_8: 00 до 19 у нас було багато дітей зі всієї України, інтенсиви, діти різні ... від 1.5 років до 15 років, від затримки і РАС до важких форм органіки і ДЦП. І коли мені задавали питання: "Чи страшно працювати з такими дітьми, а хіба вам їх не шкода? - я відповідала так: "Я не шкодую, я бачу потенціал, і коли є шанс поліпшити динаміку дитину- потрібно це робити"!

Так і прийшла в спеціальну психологію. Далі було багато навчання. В основному воно було практичним: я вчилася по Улле Кіслінг основам сенсорики, авторській програмі моєї наставниці О.Ребрової "У світі відчуттів", послухала курс Анатомії і фізіології, рефлексотерапії від реабілітологів Євсєєва Івана, Сарапулова Михайла, далі були основи дефектології від Патамашневой Олени Миколаївни , Курс по Перинотальної психології Герштенцвейг Вікторії, Сімейна та дитяча психотерапія від Терещенко Надії, курс з базових рефлексів і сенсорної інтеграції Товстуха Світлана, поглиблений курс нейрокоррекціі від УАНП (Владислава Князєва), безліч додаткових семінарів по суміжних напрямках психології та дефектології, особиста психотерапія і багато практики . Так само я створила адаптовану з багатьох методик систему сенсорного розвитку, по якій зараз займаються в нашій Території розвитку.

Онлайн
Заявка